Počeo FINAL 4 Seha Gazprom League

U prvoj utakmici Final 4 SEHA – GAZPROM LIGE koja se igra u varaždinskoj areni na teren su nakon svečanog otvaranja izašle ekipe MVM VESZPREMA i MESHKOV BRESTA.
Meshkov Brest vodio je tijekom cijelog susreta. Tek je u zadnjih desetak minuta susreta ušao u probleme, kada su  nakon dvostrukog isključenja ostali samo sa četiri igrača na terenu i kada su im se Mađari približili na samo gol zaostatka. Ipak Veszprem je na izjednačenje čekao sve do posljednje minute susreta. 20:20 konačni je rezultat susreta, a sedmerci su odlučili da u finale ide MVM VESZPREM

S posebnom se pozornošću očekuje druga utakmica večeri između senzacionalnog pobjednika osmine finala Lige prvaka, PPD Zagreba i makedonskog aduta Vardara iz Skopja. Nakon koje slijedi i veliki tematski After party znakovitog naziva “Južnjačka utjeha party”, u CB Picabiji gdje je previđen i makedonski navijački korner. Znajući kakvu atmosferu naprave Makedonci, ne sumnjamo da će i u Areni i u Picabiji biti – itekako vruće.