Danska u utakmici dana bolja od Mađarske 32-25

U drugoj utaknici dana pred 5170 gledatelja, snage su odmjerile reprezentacije Danske i Mađarske. Prvo poluvrijeme krajnje izjednačeno u igri gol za gol, tako da je najveća prednost od tri gola otišla na stranu Danske. U drugo poluvrijeme Danci ulaze s dva gola prednosti 14:12. U petoj minuti nastavka Mađari uz podršku fanatičkih navijača izjednačavaju na 16:16. U jedanaestoj minuti susreta Mikkel Hansen zarađuje treće isključenje i crveni karton. Na polovici drugog poluvremena Danci imaju prednost i od pet golova, ali Mađari se ne predaju. U zadnjim minutama susreta Danska ipak odlazi na deset pogodaka prednosti, a prikazanom igrom gotovo sigurno pucaju na nastavak natjecanja u Varaždinu sa Španjolskom. Na kraju Španjolska – Danska 32:25
Danska: Nielsen 5 , Hansen M. 6, Jacobsen 2, Schmidt 7, Lindberg 2, Larsen 1, Mortensen 3, Hansen H. 2, Lasse 1, Morten 3

Mađarska: Balogh 3 ,Bartok 4, Bodo 3, Csaszar 2, Jamali 2, Lekai 5, Ligetvari 1, Schuch 3, Ancin 2

Igrač utakmice: Lauge Schmidt Rasmus

Susret je sudio sudački par: Matija Gubica (CRO) i Boris Milosevic (CRO)